adrese:
Elektriķu iela 8, Ventspils, LV-3601
E-pasts
info@elektrikis.lv
Tālrunis
+371 63607021

Montāža

Mūsu pakalpojumi

Ietaupiet naudu un
saudzējiet vidi

Ja jums ir kādi jautājumi vai nepieciešama palīdzība, sazinieties ar mūsu komandu

Lejuplādē pielikumus:

Ārējie tīkli

Veicam ārējos elektromontāžas darbus:

Atpazīstamākie objekti:

Iekšējie tīkli

Veicam iekšējās elektroinstalācijas darbus ražotņu, noliktavu, biroju, veikalu, viesnīcu, medicīnas iestāžu, sabiedrisko ēku, dzīvojamo ēku un privātmāju:

Atpazīstamākie objekti:

Vājstrāvas tīkli

Veicam elektroinstalācijas darbus ārējo un iekšējo vājstrāvas tīklu izbūvē:

Automātika

Veicam elektroapgādes sistēmu un ūdens saimniecību tehnoloģisko procesu automatizāciju pielietojot “Siemens” un “Unitronics” programmējamas loģikas kontrolerus ar nepieciešamām komponentēm iekārtu darbināšanai un vadībai, saprogrammētus un samontētus sadalnēs atbilstoši projektētiem risinājumiem. Automatizācijas sistēmas, pēc nepieciešamības, aprīkojam ar uzraudzības kontroles un datu iegūšanas SCADA programmnodrošinājuma datorsistēmām un telemetrijas datu izziņošanas iekārtām pielietojot optisko, vājstrāvu tīklu vai bezvadu tehnoloģiju datu pārraidi.

Saules parks

Saules baterijas ir viens no “zaļās” enerģijas iegūšanas veidiem, kurš iegūst arvien lielāku popularitāti. Līdz ar popularitāti izplatās dažādi mīti par to efektivitāti. Lai saprastu un izteiktu savu viedokli esam uzstādījuši 36 saules paneļus (darbību varat apskatīt šeit).

Ar secinājumiem variet iepazīties mūsu blogā.

Viedā (gudrā) māja

Māju kura aprīkota ar automatizācijas elementiem mūsdienās pieņemts saukt par gudro vai viedu māju. Mājas automatizācijas sistēma kontrolēs apgaismojumu, klimatu, izklaides sistēmas un ierīces. Tas var ietvert arī mājas drošību, piemēram, piekļuves kontroli un trauksmes sistēmas. Šādas sistēmas tiek savienotas ar internetu, kas ir svarīgs lietu interneta elements. Mājas automatizācijas sistēma parasti savieno vadāmās ierīces ar centrālo mezglu. Sistēmas vadības interfeiss izmanto vai nu sienas piestiprinātus termināļus, planšetdatorus vai galddatorus, mobilā tālruņa lietojumprogrammu vai tīmekļa saskarni, kurai var piekļūt arī ārpus vietnes, izmantojot internetu. Lai gan ir daudz konkurējošu pārdevēju, visā pasaulē pieņemto nozares standartu ir ļoti maz, un vieda mājas telpa ir ļoti sadrumstalota. Ražotāji bieži cenšas ieviest produktus lai tie būtu savstarpēji nesavienojami, tādā veidā cenšoties aizstāvēt savu tirgus daļu. Mēs savos projektos cenšamies izmantot iekārtas, kuras ir savietojamas ar pasaulē pieņemtajiem standartiem un protokoliem. Ekrāna šāviņi no sistēmas kurā ietverti, gaisa kondicionieru, apkures, ventilācijas, laiku apstākļi un apsardzes signalizācijas sistēmas.